Özel Palmiye Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Elif Işıl Karakaş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu okullar arası Yüzme Yarışmasına Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ogün Cılız rehberliğinde katılmış olup,  Antalya 4.sü olarak okulumuzu en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Öğrencimize başarılarının devamını dileriz. Fotoğraf galerisi için Tıklayınız.

 

Özel Palmiye Ortaokulu 6.sınıf öğrencilerinden Selina Adıyaman ve Aslı Irmak Köse İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu okullar arası Yüzme Yarışmasına Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ogün Cılız rehberliğinde katılmış olup,  Aslı Irmak Köse İl de 5. olarak okulumuzu en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Her iki öğrencimizin de başarılarının devamını dileriz. Fotoğraf galerisi için Tıklayınız.

 

2016 – 2017 eğitim Öğretim Yılı Özel Palmiye Ortaokulu II. Dönem Sınav Tarihleri için Tıklayınız.

 

2015 – 2016 Eğitim Öğretim Yılı Özel Palmiye İlk ve Ortaokulunda 27 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Yaz Okulu Kayıtları Başlamıştır. Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız.

 

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılında Özel Palmiye İlk ve Ortaokulun’da Uygulanılmak İstenilen Çalışma Takvimi Örneği için Tıklayınız İlkokulOrtaokul

 

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Kayıtlarımız Devam Etmektedir. Ayrıntılı Bilgi için Tıklayınız

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir